לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

חברת Hustler

טרקטורון כיסוח בעמידה של חברת האסטלר - דגם HUSTLER SUPER S
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

טרקטורוני כיסוח דשא תעשייתיים של האסלר - דגם SUPER Z HYPERDRIVE

חברת א.מ. כלי גינון ועבודה הינה היבואן הבלעדי של חברת Hustler בישראל. החל משנת 2008 החברה מעניקה שירותי מכירה או תיקון כלי גינון / כלי עבודה לצרכן הפרטי, לקבלנים, גננים ועוד… כמו כן, החברה מציעה השכרת כלי גינון או השכרת כלי עבודה, בנוסף למכירת מוצרים חדשים של המותגים המובילים ביותר בענף.

 

Hustler – מי אנחנו ?

חברת Hustler היא יצרנית מכסחות דשא מקצועיות, היצרנית הראשונה של טכנולוגיית ה "בלרינה", המאפשרת סיבוב של המכונה על הציר של עצמה ברדיוס של אפס מעלות, ע"י בלימה של הגלגל האחורי. טרקטורוני כיסוח פרימיום שמיוצרים בקנזס, ארה"ב, עם כוח רב ומגוון חידושים טכנולוגיים מהטובים בתחום. החברה החלה את פעילותה כבר בשנת 1964, היא עוסקת בייצור טרקטורוני כיסוח דשא והיא פיתחה את טרקטורון כיסוח הדשא הראשון בעולם מסוג "בלרינה". המפעל של החברה נמצא בקנזס שבארצות הברית, ומעבר לייצור טרקטורוני כיסוח היא גם מובילה בטכנולוגיות חדשות והמצאת פטנטים ייחודיים בתחום. חברת האסטלר מסמנת חדשנות וכוח לביצוע מעולה מבחינה טכנית ומתן שירות לקוחות מעולה בכל הפרמטרים האפשריים.

יצרנית מכסחות דשא מקצועיות, בטכנולוגיה חדשנית המאפשרת אפס סיבוב "בלרינה" – מכסחת דשא שמסתובבת על הציר של עצמה, ע"י בלימה של הגלגל האחורי. טרקטורוני כיסוח פרימיום שמיוצרים בקנזס, ארה"ב, עם כוח רב ומגוון חידושים טכנולוגיים מהטובים בתחום.

לפניכם הדגם הראשון של טרקטורון כיסוח דשא בשיטת בלרינה, אותה המציאה וייצרה לראשונה חברת הסטלר בשנת 1964  טרקטורון בלרינה לכיסוח דשא

יש לכם שאלה? להתייעצות חייגו

או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!