לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

חברת Laski

מכרסמת שורשים למכירה לשימוש עירוני - דגם F 460E / 27 כלי עבודה נתניה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מכרסמות גדם לתעשייה - דגם F 460E / 27

חברת א.מ. כלי גינון ועבודה הינה היבואן הבלעדי של חברת Laski בישראל. החל משנת 2008 החברה מעניקה שירותי מכירה ותיקון כלי גינון / כלי עבודה לצרכן הפרטי, לקבלנים, גננים ועוד… כמו כן, החברה מציעה השכרת כלי גינון או השכרת כלי עבודה, בנוסף למכירת מוצרים חדשים של המותגים המובילים בענף.

 

Laski – מי אנחנו ?

חברת לאסקי בע"מ נוסדה בשנת 1992 כאשר הפעילות העיקרית שלה היא – ייצור ומכירה של מכונות ממונעות לשימוש עירוני, חקלאי, או שימושי יערנות ברמה מקצועית גבוהה. המוצרים העיקריים של חברת לאסקי הם – מכרסמות גדם, מרסקות גזם, מקלפות דשא, שואבי עלים, וטרנצ'רים (מתעל). כל המכונות שחברת לאסקי מספקת מיוצרות בצ'כיה, משם הן מיוצאות למגוון רחב של מדינות בעולם, כגון – אוסטרליה, צ'ילה, הודו, ארה"ב, רוסיה, ישראל ועוד יותר מ – 40 מדינות באירופה. למעשה, 90% מהתוצרת של חברת לאסקי מיוצאת למדינות שונות ברחבי העולם.

מעבר לשיווק מוצרי החברה, חברת לאסקי עוסקת גם בייצור של מכונות עבור יצרנים ומותגים אחרים בעולם. כוח הייצור החדשני של לאסקי, בשילוב עם הידע המקצועי ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות לצורך ייצור מכונות מהטובות בעולם, מעניק לה יתרון משמעותי ביחס ליתר החברות שפועלות בענף ושם אותה במקום מרכזי וחשוב בתעשייה הכלל עולמית.

יש לכם שאלה? להתייעצות חייגו

או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!