לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

כיצד לבחור טרקטורון דשא

בחירת טרקטורון דשא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מדשאה תמיד מוסיפה צבע, מעידה על טיפוח, מציעה מתחם משחקים עבור ילדים, ובאופן כללי מהווה פתרון אסתטי עבור הגינה הפרטית והציבורית. עם זאת, על מנת שהמדשאה באמת תהיה מטופחת, אין זה מספיק רק לדשן ולהשקות, אלא בעיקר נדרש לכסח כנדרש (לפחות פעמים בחודש), ובנקודה זו רבים מבקשים להתייעל ועל כן מקבלים החלטה לרכוש טרקטורון דשא. מדוע אופציה זו עדיפה על מכסחת דשא רגילה ובעיקר למה חשוב לשים לב בעת בחירה? היעזרו בעצות הבאות!

מכסחת או טרקטורון דשא – מה עדיף?

טרם נייעץ כיצד לבחור טרקטורון דשא, נעצור להסביר מדוע הוא עדיף על פני מכסחת דשא. ובכן אין ספק ששני הכלים עושים את העבודה, אך בעוד שאת מכסחת הדשא יש לדחוף, הרי שבאמצעות הטרקטורון הכול הרבה יותר פשוט. לא רק שאין צורך להשקיע כוח, אלא גם אין צורך לעשות צעד. פשוט יושבים, מניעים ומבצעים את הכיסוח בצורה יעילה ונוחה. מכאן שאם יש לכם מדשאה קטנה עדיף שתסתפקו במכסחת רגילה, אך אם יש לכם חלקת דשא יחסית גדולה, אם מדובר בשטח ציבורי, או פשוט אם מבקשים להימנע משירותי גינון ובו זמנית להקל על עצמכם, הרי שללא ספק טרקטורון דשא עדיף.

ביחרו טרקטורון דשא שיש לו בית אבא ואמא

ראשית נציין שחשוב לרכוש טרקטורון רק ממקום שמתמחה בכלי גינון, ושבעת הצורך יודע לתת מענה מקיף. כך שאם חלק יתקלקל, יהיה מי שיעניק מענה מידי – מי שבקיא בנישה ומי שיודע להזמין חלקי חילוף ואף לפתור את הבעיה במקום. כמו כן, יש לרכוש טרקטורון ששייך לחברה מקצועית שידועה בשורת דגמים איכותיים. כך למשל המותג HUSTLER נחשב כמוביל בתחום ומציע מבחר מקצועי.

עומדים לרכוש טרקטורון דשא? בטיחות מעל הכול!

אומנם מדובר בכלי שמסייע לגזום את הדשא, אך בין היתר מדובר בכלי שמשלב בין מנוע ללהבים, כך שבקלות עשויה להתעורר טעות חמורה. אי לכך הכרחי לבחון איזו מערכת בטיחות מופעלת. לצורך הדוגמה מערכת הפעלה הפוכה מסייעת לחוש ביטחון (בעת רברס היא מפסיקה באופן אוטומטי את הפעולה של להבי החיתוך), ויש לוודא שברגע שהנהג יורד מהמושב הן המנוע והן להבי החיתוך פוסקים באופן אוטומטי. כמו כן, אם הגלגלים נגד החלקה, מדובר בתוספת חשובה.

שיקולי נוחות ותפעול

כאשר עומדים לרכוש טרקטורון דשא עבור מדשאה גדולה, חשוב ביותר שנוחות תהיה חלק מהמשוואה. מה אם כן נדרשים לבחון? עברו על הפרמטרים הבאים: ראשית חשוב לוודא שמושב הנהג ארגונומי ואף שניתן לכוון אותו. כמו כן, חשוב לוודא שיכולת התמרון נחשבת טובה ושקיימים פנסים, כך שאם הזמן היחיד שיש לכם לכסח את הדשא הוא בשעות הערב, תוכלו לבצע זאת בצורה נוחה. מה עוד? הסוד של מדשאה מרשימה, היא מדשאה שגזומה באופן אחיד, ולכן רצוי לוודא שהטרקטורון מגיע עם שולחן כיסוח שמצויד בגלגלים, וזאת על מנת להימנע מכיסוח בעייתי.

לקראת רכישת טרקטורון דשא התחשבו בגודל המדשאה

ככול שמדובר במדשאה יותר גדולה, כך יותר חשוב לבחור בטרקטורון שמקפיד על ששת הנתונים הבאים: מנוע חזק, מספר סכינים גדול, מיכל דלק גדול, שק איסוף גדול, מהירות גבוהה ורוחב חיתוך משמעותי. אם רק מקפידים על סך הנתונים, העבודה תתבצע בצורה יעילה ומהירה.

אמצעים מסייעים עבור תפעול ושימור הטרקטורון

טרקטורון דשא זה נוח ויעיל, אך על מנת שתזכו לעבוד עמו לאורך שנים באותה האיכות ששירתה ביום הקניה, חשוב לתחזק אותו כהלכה, ועל כן הכרחי שהטרקטורון יתמוך בכך. במה מדובר? יש לוודא שניתנת אינדיקציה ברורה כאשר נדרשים להטעין את הסוללה. מומלץ שפעולת ההטענה של הסוללה תתאפשר בצורה נוחה. רצוי לוודא שיש חיבור ייעודי לצינור מים (כך שיתאפשר לנקות את שולחן הכיסוח באופן אידאלי) ואף רצוי לוודא שישנה נורית חיווי שמודיעה מתי נדרש לרוקן את סל האיסוף.

רגע לקראת רכישת טרקטורון דשא – קבלו טיפ חשוב!

לבסוף נסיים עם טיפ חשוב. עתה כאשר יודעים מה חשוב ולמה ניתן לצפות, נציין שיש לעצור ולהבין מה צרכים, וזאת בהתאם לגודל המדשאה ובהתאם לתדירות הכיסוח הרצויה. כמו כן, במקרה זה חיסכון פחות משמעותי, וזאת כי מספיקה תקלה קטנה בשל איכות ירודה, כדי שתבינו שהיה שווה להוציא מעט יותר כדי להיות הרבה יותר מרוצים. רכישה נעימה!

יש לכם שאלה? להתייעצות חייגו

או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!