לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

כלי עבודה לגינה

א.מ כלי גינון ועבודה

חברת א.מ כלי גינון ועבודה מספקת מגוון רחב של שירותים בכל מה שקשור בכלי גינון או כלי עבודה לגינה ולבית. החנות שלנו היא בעצם תחנת שירות, שם תוכלו לקבל גם שירות של תיקון כלי עבודה או השכרת כלי גינון וכלי עבודה לשימוש זמני, כמו גם קנייה ומכירה של כלי עבודה יד 2 לאחר שטופלו ונמצאו כשירים להמשך עבודה באופן תקין. תחנת השירות שלנו נמצאת בדרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן בנתניה, ומעבר לתיקון, השכרה ומכירת כלי עבודה משומשים, יש לנו גם מגוון רחב מאוד של מוצרים חדשים ממיטב החברות הפועלות בענף. אם אתם מחפשים חנות כלי עבודה לגינה בנתניה והסביבה, אין ספק שהגעתם למקום הנכון – א.מ כלי גינון ועבודה נחשבת למובילה בתחום של ציוד עבודה לגינה. צוות העובדים שלנו עובר הכשרות מקצועיות והוא מוסמך לטפל ולתת שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם דגש על הקשבה ויחס אישי לכל לקוח, כדי לספק שירות איכותי ולהתאים לכל אחד את מה שנדרש לו לביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר.

א.מ כלי גינון ועבודה היא היבואן הבלעדי של 4 מותגים מובילים בענף – Kaaz | Hustler | Koshin | Laski | אותם היא מספקת גם למגזר הפרטי במכירת כלים בודדים לשימוש פרטי, וגם למגזר העסקי – קבלנים, גננים, חנויות וכל גורם שמעוניין לקנות כלי עבודה לגינה בכמות מסחרית כדי לשווק ולמכור, או למטרת שימוש במוסדות וגופים גדולים כגון עיריות, מפעלים, מוסדות חינוך וכדומה. לקבלת שירות ומידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אלינו. צוות נותני השירות בחנות ישמח לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין.

חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

לפניכם מבחר כלי עבודה וגינון איכותיים

תיקון כלי עבודה / תיקון כלי גינון

תחנת השירות של חברת א.מ כלי גינון ועבודה נמצאת ברחוב דרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן, נתניה. לא מדובר בעוד חנות כלי עבודה לגינה שמציעה ציוד גינון סטנדרטי, בתחנת השירות של א.מ נתניה תמצאו כלים לגינה וציוד עבודה מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר שקיים בעולם. כמו כן, תחנת השירות מספקת גם שירות של תיקון כלי עבודה לגינה, השכרת ציוד גינון מקצועי לשימוש חד פעמי, כלי עבודה משומשים למכירה ועוד ציוד עבודה נלווה לכל מה שנדרש עבור כלי עבודה בגינה. באתר מוצגים כלים לגינון נבחרים, שהם רק חלק קטן ממגוון המוצרים שאנו מוכרים בחנות. לקבלת מידע אודות כלי עבודה לגינה שאינם מוצגים באתר, כגון – מסור חשמלי, רכב תפעולי חשמלי, מסור סרט, מפוח עלים בנזין, תיקון מכסחת דשא או תיקון קומפרסורים, השכרת מסור חשמלי, השכרת גנרטור ועוד מוצרים ושירותים רבים – אתם מוזמנים לחייג אלינו – או פשוט להגיע..

 

אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו!
דרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן נתניה.

לקבלת מענה אנושי דרך הטלפון, חייגו : 072-394-1448

קטגוריות נוספות באתר

תיקון כלי עבודה

השכרת כלי עבודה

כלי עבודה יד 2

טרקטורון דשא