לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

מבצעים / יד 2

א.מ כלי גינון ועבודה

תחנת השירות של חברת א.מ כלי גינון ועבודה מספקת מגוון שירותים רחב בכל הנושאים שקשורים בכלי גינון או כלי עבודה. מעבר למכירת מוצרים חדשים ממיטב המותגים המובילים בעולם, אנו מספקים גם מכירת כלי עבודה יד 2 ושירות של תיקון כלי גינון מכל הסוגים או השכרת כלי עבודה לשימוש חד פעמי. אם אתם מחפשים כלי עבודה יד שניה או כלי עבודה משומשים למכירה, א מ כלי גינון בנתניה תוכל לספק לכם מענה מושלם לכל השירותים בתחום. מאחר ומכירת כלי עבודה יד 2 תלויה בתנועה של המוצרים המגיעים לחנות על ידי לקוחות במהלך השגרה השוטפת, המלאי של כלי עבודה משומשים למכירה יד שניה משתנה בקצב מהיר ולא תמיד המבצעים הקיימים מעודכנים באתר. לקבלת מידע מדויק אודות כלי עבודה יד שניה שזמינים כעת במלאי החנות, אתם מוזמנים לחייג אלינו או פשוט להגיע.. תחנת השירות של א.מ כלי גינון ועבודה נמצאת בדרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן בנתניה. צוות נותני השירות שלנו ישמח להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי בכל נושא ועניין.

א.מ כלי גינון ועבודה היא היבואן הבלעדי של 4 מותגים מובילים בענף – Kaaz | Hustler | Koshin | Laski | שאת המוצרים שלהם אנו מספקים גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי, וכדי לדעת אודות מבצעים והנחות בזמן אמת מומלץ שתתקשרו אלינו והצוות שלנו יספר לכם את כל הפרטים הרלוונטיים לאותה העת.

חייגו עכשיו

או שלחו לנו מייל

א.מ גינון – כלי עבודה משומשים למכירה

כלי גינון / כלי עבודה יד 2

לפניכם מוצגים מבצעים של חברת א.מ כלי גינון ועבודה בנתניה. ייתכן שישנם כלי עבודה יד 2 נוספים שטרם עודכנו באתר – לכן מומלץ להתקשר אלינו או לפנות דרך המייל, כדי להתעדכן במלאי הקיים עבור כלי עבודה משומשים למכירה שמוצעים כעת בחנות. בנוסף למכירת כלי עבודה יד שניה ישנם גם מבצעים משתנים בהתאם לתקופה ולהיצע בחנות, כמו כן אנו עורכים גם פעילויות שונות ומאתגרות שמאפשרות הדגמה בזמן אמת והתנסות בשימוש המוצרים שלנו. לקבלת מידע נוסף ועדכונים – צרו איתנו קשר.

טרקטורון דשא יד 2

טרקטורון דשא של חברת טורו

טרקטורון דשא של חברת טורו

טרקטורון כיסוח דשא יד 2 של חברת טורו, יוצא למכירה בתחנת השירות של א.מ כלי גינון וכלי עבודה.
** הכלי שמור מאוד !! **
** לאחר טיפול יסודי ובדיקת תקינות כללית **
** מנוע בריגס סטרטון 18.5 כוח סוס **
** בעל גיר הידרוסטטי **
** הפעלת סכינים חשמלית **
** סל איסוף פליטה אחורי **
** המוצר עדיין באחריות יצרן !! **

אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו!
דרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן נתניה.

לקבלת מענה אנושי דרך הטלפון, חייגו : 072-394-1448

קטגוריות נוספות באתר

תיקון כלי עבודה

השכרת כלי עבודה

כלי עבודה לגינה

טרקטרוני דשא