לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

מהו ציוד הגינון שכל חברת אחזקת מבנים צריכה להחזיק?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברות אחזקת מבנים שונות מציעות שירותים שונים וזאת לרוב במסגרת מסלול חבילת אחזקת המבנה. בין השירותים ניתן למצוא שירותי ניקיון, הדברה, טכנאים, גינון ועוד. במאמר זה נספק לכם מידע אודות שירות הניקיון ואותו ציוד גינון החיוני לכל חברת אחזקת גינות ומבנים. התחילו לקרוא.

לא מוותרים על שירות גינון

במסגרת שירותי אחזקת מבנים מוצעים גם שירותי גינון המתבצעים אחת לתקופה, שכן בהרבה בניינים קיימת גינה גדולה בצידה החזיתי של הבניין (ופעמים גם בצידה האחורי), וחשוב שהיא תיראה מטופחת ואסתטית, במיוחד בבנייני משרדים או בבניינים משולבים בהם מתגוררים דיירים ובקומות הראשונות יש חנויות ומשרדים. כיוון שהתועלת המרכזית של אחזקת מבנים וגינות עם חברה מקצועית אחת הייא שחברה זו מספקת את כל השירותים ואין צורך להתחיל בחיפוש, משא ומתן והתנהלות רציפה מול גנן מקצועי, רוב האנשים מעדיפים שחברת האחזקה תדאג גם לכל באופן קבוע לכל הקשור אל ההיבט החיצוני אסתטי של המבנה בו הם מתגוררים או עובדים.

שירות גינון – מה הוא כולל?

שירות גינון יכלול את כל הקשור אל תחזוקה קבועה ותקופתית של הגינה. באם אתם מתגוררים במבנה בו אין גינה ואתם מעוניינים בגינה, תוכלו לפנות אל חברת האחזקה וזו תשלח אליכם אדריכל גינון או גנן מקצועי שיוכל לספק לכם שירות ייעוץ ותכנון גינות. חלק מפעולות התחזוקה הקבועות של הגנן כוללות בדיקה של תקינות ושימוש במערכת ההשקיה והניקוז של הגינה, פינוי של כל הפסולת הקיימת בגינה, התקנה או שימוש בטפטפות, דישון הקרקע, הנחה ותחזוקה קבועה של דשא סינתטי או טיפול בדשא הטבעי, כיסוח הדשא, הוצאת עשבים שוטים וצמחים , זיבול, דישון ועוד.

ציוד גינון חובה

בכדי להבטיח ללקוחות עבודה מהירה, שיטתית ויעילה שתוביל לתוצאה הסופית של גינה אסתטית מרשימה חשוב שחברת התחזוקה תדאג לרכוש את הציוד הבא לגינה:

· כיסוח דשא – כאן יש לכם אפשרות לרכוש טרקטורון דשא או מכסחת דשא איכותית בו תוכלו לכסח את הדשא בקלות כאשר אתם יושבים על הטרקטור. אפשרות נוספת היא מכסחת דשא חשמלית בו אתם אחראים על דחיפת כלי גינון זה המופעל על ידי מנוע חשמלי בו מסתובבים להבים חדים אשר חותכים את הדשא.

· שואב עלים – מוכר לרבים גם בשם מפוח עלים. תפקידו של זה הינו לדחוף ולשאוב עלים בגינה. ציוד גינון זה מזרים אוויר דרך פיה ועוזר לסלק את פסולת העלים בגינה.

· טרנצ'ר – ציוד גינון אשר יעזור לגנן לעבוד באדמה הקשה של הגינה ויעזור לו לחפור תעלה באותו גודל ועומק באדמה.

· מרסקת גזם – ציוד מיוחד אשר משמש את הגנן למטרת ריסוק ענפים, שיחים וחומרים אורגניים שונים. לאחר הריסוק ניתן לפזר את הפסולת הטבעית סביב השיחים או העצים כדישון אורגני.

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לוודא ששירותי הגינון שחברת האחזקה מציעה לכם הלקוחות אכן כוללים ציוד גינון איכותי. בהצלחה!

יש לכם שאלה? להתייעצות חייגו

או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!