לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

מחזירים את ימי הקומונה להווי הנוכחי

השכרת ציוד גינון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פעם הכול היה יותר פשוט. לרבים לא היה יותר מדי כסף וגם לא יותר מדי חלומותכך שאם רצו לנסוע למרכז, היו מבקשים את האוטו של החבריםאם ביקשו לשמוע חדשות, היו נאספים בסלון של השכנים. אם ביקשו לערוך חתונה, היו מבקשים עזרה מכל השכונה וכן הלאה. השנים עברו, הדרישות צמחו ואף אין להתעלם מהעובדה שהגישה הבסיסית פשוט השתנתה. כיום אנשים חושבים שאם הם רוצים לנסות לעשות ספגטיאו לאפות פעם בשנה חלה, הרי שזה הגיוני לרכוש מכשיר שלם עבור ניסוי חד פעמי. מכאן שכיום אנשים כבר אינם לווים, אלא פשוט מגדילים את הבית עבור עוד ועוד ציוד שאינו באמת נחוץ 

למרות הכול הגישה נשארה 

לצד כל זאת, אנשים כן יודעים להעריך חיסכון וכן יודעים להעריך נוחות, ועל כן טוב לדעת שגם כיום ניתן לשכור ציוד, ממש כפי ששואלים ספר מהספרייה. מכאן שאם נחזור אל טריטוריית הגינה, נמצא שגם כלי גינה וציוד יותר רציני ניתן לשכור, ואף באופן נוח וכדאי. אז מי אלו אותם אנשים שבוחרים לשכור ציוד גינה ומה עומד מאחורי השיקולים האישיים? מוזמנים לקבל הצצה! 

כל הסיבות לבחור בשירותי השכרה 

  • מבקשים להימנע מתחזוקה ובעיות טכניות – יש אנשים שמחליטים להשקיע בגינה מטופחת, אך כלל אינם רוצים להיות אחראיים על מגוון כלים גדולים שנוטים להתקלקל ולהערים מגוון קשיים. הם מבקשים לקחת את המכשיר ולהתחיל את העבודה, מבלי להתעכב רק כי יש בעיות עם ההנעה, או כי חלקים אינם מספיק מושחזים/ משומנים. כך למשל בכול הנוגע למכסחת דשא, אנשים מבקשים להשתמש ולשכוח. כלומר מבקשים להימנע מכל מה שנוגע לניקוי או שימון החלקים. 

 

  • מבקשים להימנע מלהפוך למחסן – בעידן שבו אנו חיים לכולנו יש הרבה יותר ציוד ממה שבאמת רצוי או נחוץ, ועל כן אם ניתן להימנע מאחסון של כלי גינה גדולים, הרי שמדובר ביתרון לא קטן. מכאן שהאפשרות לשכור מכסחת דשא, טרנצ'ר, מרסקת גזם, או שואב עלים רק כשמתעורר הצורך מאוד הגיונית, ואין זה כלל משנה אם הצורך הוא חד פעמי, או חוזר על עצמו מדי חודש.  

 

  • מבקשים ליישם פרויקטים חד פעמיים – יש הבדל בין לרכוש מוצר מתחום המטבחרק בשל הרצון לבצע ניסוי קולינרי, לבין לרכוש טרקטורון כיסוח, רק כי קיבלתם פרויקט חד פעמי שמצריך את הכלי. מכאן שכל עוד הצורך אכן חד פעמי, הרי שאין ספק שהשכרה היא התשובה הטובה ביותר. 

דגשים חשובים לקראת השכרה 

לבסוף נציין שתמיד חשוב לקיים התאמה מלאה. כלומר ממש כפי שחשוב לרכוש שמשיות לגינה שעונות על הגודל, העיצוב והאיכות האידאליים מבחינתכם, כך גם חשוב למצוא כלי גינה שאינם רק עונים על המטרה, אלא שהם גם מוכנים לעבדה  נמצאים במצב אידילי מבחינת תחזוקה. מה עוד? אין להתעלם מהעובדה שהמחיר צריך להיות אטרקטיבי והמיקום נוח עבור הגעה. אז אומנם לא בדיוק קומונה, אך כן גישה יותר שיתופית, נוחה ולעיתים גם יותר כלכלית.   

יש לכם שאלה? להתייעצות חייגו

או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!