לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

פירוש המילה מתעל

כלי עבודה להשכרה - חנות כלי גינון להשכרה בנתניה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משמעות המילה מתעל, היא – ריכוז הזרימה לכיוון אחד. המילה נגזרת מהמילה "תועלת", כאשר מכשיר המשמש לצורך ריכוז התועלת למטרה ממוקדת – יקרא בשם "מתעל". בנוסף למשמעות זו, שנגזרת מהמילה תועלת, ישנה גם משמעות נוספת שנגזרת מהמילה – "תעלה". מכשיר המשמש לצורך חפירת תעלות, יקרא גם הוא בשם – "מתעל". כשמדובר במכשיר המוכר והידוע המשמש ככלי גינון מבוקש ליצירת תעלות צרות באדמה, שתי המשמעויות למילה מתעל יתאימו, מאחר והמכשיר מצד אחד חופר תעלות צרות באדמה ומצד שני מביא תועלת רבה כשהוא מרכז את הזרימה מתחת לאדמה בכיוון הרצוי, בו אפשר לטמון כבלים של חשמל, צינורות מים וכדומה.

טרנצ'ר להשכרה נתניה - מתעל טרנצ'ר דגם TR 50 / 6.5 של חברת לאסקיטרנצ'ר – חופר תעלות מקצועי

השם המוכר יותר למכשיר מתעל הוא "טרנצ'ר", אותו כל בעל מקצוע בתחום הגינון יכיר! היעילות הרבה של טרנצ'רים בחפירת תעלות באדמה, באה לידי ביטוי בעיקר כשמדובר באדמה קשה. פעמים רבות הקרקע תהיה קשה וכמה סנטימטרים בלבד בעומקה, יהיו שורשים שיקשו מאוד את יצירת התעלה במקום. באמצעות שימוש בטרנצ'ר מקצועי יהיה ניתן ליצור תעלה ללא כל קושי והשורשים באדמה לא יהוו מכשול לשיני הטרנצ'ר שמיועדות במיוחד להתגבר על מכשולים באדמה קשה ומורכבת לחריצה. דגמי טרנצ'רים שונים יאפשרו חריצה של תעלות ברמות רוחב ועומק משתנים, בהתאם לסוג העבודה שנדרשת לביצוע. יתרון גדול נוסף של השימוש בטרנצ'ר, זה אופי פינוי האדמה מהחריץ שנוצר בתעלה, אותה הטרנצ'ר יפנה לכיוון הצד של התעלה וכך נוכל לכסות את התעלה באדמה בקלות רבה בסיום העבודה והטמנת מה שצריך בתוך התעלה.

מבצע טרנצ'ר יד 2 בנתניה - מתעל חריצים 60 ס"מ דגם TR 50 / 6.5עומק ורוחב התעלה

רוחב התעלה שנוצר יקבע על ידי השרשרת של המתעל, כאשר ניתן לבחור שרשרת עם שיניים ועובי שיתאימו לרוחב התעלה שנדרשת לכם. גם את העומק תקבע השרשרת של הטרנצ'ר אבל יצירת תעלה עמוקה יותר תוכל להתאפשר על ידי הארכת ידית האחיזה של השרשרת החופרת, שברגע שידית האחיזה תתארך תוכלו ליצור חריץ עמוק יותר עם מגע השרשרת באדמה שבעומק התעלה. טרנצ'רים יאפשרו לרוב חפירת תעלות ברוחב של בין 10 ס"מ ל – 20 ס"מ, ויוכלו להגיע לעומק תעלה של בין 30 ס"מ ועד ל – 100 ס"מ. תעלות ברוחב ועומק כזה יוכלו לשמש עבור צרכים רבים ומגוונים בתחום הגינון והחקלאות.

השימוש של טרנצ'רים

מאחר ונתוני הרוחב והעומק של תעלות שניתן לייצר על ידי טרנצ'רים, הוא בדיוק מה שנדרש לצורך הטמנה של מערכות השקיה וצינורות ניקוז, האנשים שמשתמשים בטרנצ'רים הכי הרבה הם גננים ואנשי תחזוקה. הטמנת צינורות מתחת לפני הקרקע תוכל לשמש גם לצורך העברת תשתית של חיווטי חשמל או כבלים של תקשורת, שבשונה ממערכות השקיה צריך להטמין אותם בעומק רב יותר כדי להגן עליהם מפני נזקים פוטנציאליים בהמשך. מעבר לדגמי טרנצ'רים המשמשים לצורך חפירת תעלות, ישנו גם דגם טרנצ'ר המיועד לצורך קילוף דשא, מדובר בדגם 300 RS 3040 של חברת לאסקי, אותו מייבאת לארץ באופן בלעדי חברת א.מ. כלי גינון בנתניה.

א.מ כלי גינון וכלי עבודה נתניה

חברת א.מ. כלי גינון וכלי עבודה בנתניה, היא היבואן הבלעדי של כל מוצרי חברת Laski בישראל, בניהם דגמי טרנצ'רים מקצועיים לשימוש פרטי או לשימוש מסחרי / תעשייתי. חברת א.מ גינון מציעה מכירה של טרנצ'רים חדשים בתחנת השירות בדרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן בנתניה, אך מעבר למכירת מוצרים חדשים תוכלו למצוא בתחנת השירות גם שירות של השכרת ציוד גינון מקצועי ומכירה של כלי עבודה משומשים יד 2. צוות העובדים של חברת א.מ. כלי גינון וכלי עבודה מתמחה בתפעול מקצועי של כל כלי הגינון השונים, ובמידת הצורך תוכלו גם לקבל שירות של תיקון כלי עבודה לגינה באחריות לביצוע עבודה אמינה ומקצועית לסוגי כלי גינון שונים, לרבות כלים מוטוריים כמו טרנצ'ר, מכסחת דשא, מפוח עלים וכדומה.

למידע נוסף,
חייגו : 072-394-1448

 

יש לכם שאלה? להתייעצות חייגו

או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!