לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

שירותים נוספים

חברת א.מ כלי גינון ועבודה מספקת מגוון רחב של שירותים בענף הגינון וכלי העבודה. תחנת השירות שלנו נמצאת ברחוב דרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן, נתניה, שם תוכלו לקבל מענה מקיף לכל צורך ועניין שקשור בכלי עבודה וכלי גינון. השירותים שאנו מספקים כוללים השכרת כלי גינון וכלי עבודה, מכירה וקנייה של ציוד משומש יד 2, תיקון כלי גינון או תיקון כלי עבודה לגינה, וכמובן – מכירת מוצרים חדשים ממגוון רחב של חברות ומותגים מובילים בתחום. הצוות המקצועי שלנו מוסמך לתת שירות מקצועי ואמין, תוך שמירה על ערכי החברה – שירות אדיב ומקצועי בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

מעבר לכל השירותים שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו בתחנת השירות שלנו בנתניה, א.מ כלי גינון ועבודה היא גם היבואן הבלעדי של ארבעת המותגים המובילים בעולם – Kaaz | Hustler | Koshin | Laski | שאת המוצרים האיכותיים שלהם, שנמכרים במספר רב של מדינות ברחבי העולם, אנו מספקים גם לצרכן הפרטי שמעוניין לקנות מוצר אחד לשימוש פרטי, וגם לצרכנים במגזר העסקי שמעוניינים לקנות כמות גדולה של מוצרים, בין אם מדובר בחנות למכירת כלי עבודה וכלי גינון, ובין אם מדובר במוסדות ציבור וגופים גדולים שמעוניינים לקנות מספר גדול של מוצרים.

חייגו עכשיו

או שלחו לנו מייל

א.מ כלי גינון ועבודה – שירותים נוספים בחנות

א.מ כלי גינון ועבודה - תחנת שירות בנתניה

חברת א.מ כלי גינון וכלי עבודה מציעה מגוון רחב של שירותים הקשורים בתחום כלי הגינון וכלי העבודה, לרבות שירות תיקון מוצרים או קנייה ומכירה של כלי עבודה משומשים יד 2, השכרת כלי גינון וכלי עבודה לשימוש זמני, ומכירת מוצרים חדשים וציוד נלווה ממיטב החברות המובילות בענף. לקבלת מענה מותאם אישית לצרכים שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו והצוות המקצועי שלנו ישמח לספק לכם שירות איכותי ובלתי מתפשר – בכל צורך ועניין שצריך, תוך מחשבה יצירתית והבנה עמוקה של ענף כלי הגינון וכלי העבודה.

אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו!
דרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן נתניה.

לקבלת מענה אנושי דרך הטלפון, חייגו : 072-394-1448

קטגוריות נוספות באתר