לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

שירות תיקונים

א.מ כלי גינון ועבודה

תחנת השירות של א.מ כלי גינון ועבודה נמצאת בדרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן בנתניה. במתחם תוכלו לקבל שירות תיקונים לכלי עבודה או כלי גינון מכל הסוגים – בנוסף לעוד מגוון רחב של שירותים נלווים, כגון מכירה של כלי עבודה וכלי גינון חדשים מהמותגים המובילים בעולם, השכרת כלי עבודה וכלי גינון, מכירת כלים משומשים יד 2, ועוד.. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בביצוע תיקון כלי עבודה או תיקון כלי גינון מכל הסוגים, תוך שמירה על יחסי אנוש מעולים ומתן שירות אדיב מבלי להתפשר על סטנדרטים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

חברת א.מ כלי גינון וכלי עבודה היא היבואן הבלעדי של החברות המובילות – Kaaz | Hustler | Koshin | Laski | אך מעבר למכירת כלי גינון או כלי עבודה של מותגים מוכרים אלו, אנו מציעים גם מגוון רחב של מוצרים מעוד חברות מוכרות בענף, ומציעים שירות תיקונים לכל כלי הגינון וכלי העבודה הקיימים. אתם מוזמנים לפנות אלינו וצוות נותני השירות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם שירות מקצועי ואדיב.

חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

א.מ כלי גינון ועבודה – שירות תיקונים מקצועי

תיקון כלי עבודה / תיקון כלי גינון

תחנת השירות של א.מ כלי גינון ועבודה מציעה שירות תיקונים למגוון רחב של כלי עבודה וכלי גינון. מבחר המוצרים שמוצג לפניכם הוא רק דגימה קטנה לכלי הגינון וכלי העבודה שעבורם אנו מספקים שירות תיקונים מקצועי. בתחנת השירות של א.מ כלי גינון ועבודה תוכלו לקבל שירות של תיקון כלי עבודה מסוגים רבים נוספים, כגון – תיקון מכסחת דשא, תיקון מסור חשמלי, תיקון רכב תפעולי, תיקון משאבות סולר, תיקון מפוח עלים ועוד מוצרים רבים אותם הצוות שלנו יודע לתקן בצורה מקצועית ואיכותית.

אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו!
דרך דגניה 14, באזור התעשייה הישן נתניה.

לקבלת מענה אנושי דרך הטלפון, חייגו : 072-394-1448

קטגוריות נוספות באתר