לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

5 טיפים לבחירת טרקטורון כיסוח

טרקטורון דשא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אם יש לכם בית רחב ידיים ולצדו מדשאה גדולה, סביר להניח שאתם רוצים שהיא תיראה במיטבה. יש להבין שזה דבר אחד להחזיק חלקת דשא קטנה לא מטופחת, אך כאשר מדובר במדשאה גדולה שנראית רע, קשה ליהנות מסך השהות בגינה, ובטח שאין חשק להזמין אורחים לארוחת ברביקיו. מכאן שכל בעל מדשאה גדולה יודע שעומדות לרשותו 2 אופציות: או שהוא מזמין גנן פעמיים בחודש, או שהוא מבצע לבד את העבודה, ועל הדרך חוסך לא מעט כסף. אז בין אם אתם בעלי מדשאה גדולה משלכם ובין אם מבקשים לעבוד בתחום הגינון, בהחלט יש טעם לרכוש טרקטורון כיסוח, ופה נשאלת השאלה כיצד בוחרים. רלוונטי עבורכם? מוזמנים להיעזר ב6 הטיפים הבאים:

מתאימים אם גודל המדשאה לשורת נתונים טכנים

ראשית יש להבין איזה גודל של טרקטורון כיסוח רצוי, ועל כן טרם מתחילים לבדוק הספק מנוע ונתונים משלימים, יש לבחון מהו הגודל של המדשאה, או לחלופין מול איזה סדר גודל של מדשאות נוהגים לעבוד. כל עוד תגיעו מצוידים עם המידע הזה לחנות שבקיאה בתחום, תהיו בטוחים שצוות מקצועי כבר יכווין אותכם לעבר מספר חלופות אידאליות. אם כן אלו פרמטרים מושפעים מגודל המדשאה? היעזרו ברשימה הבאה:

  • רוחב כיסוח – ככול שרוחב הכיסוח יותר גדול, כך תבצעו את העבודה במהירות יותר גדולה.
  • ההספק של המנוע – כאשר בוחרים בטרקטורון כיסוח, מוטב לבחור במנוע עוצמתי, במיוחד אם הטרקטורון נועד לעבוד במדשאה שעשויה מזן צפוף וקשה, אם המדשאה אינה מפולסת, אם מדובר במדשאה גדולה ובמיוחד אם מדובר בכלי עבודה
  • הגדרה – יש מכסחות דשא שמראש מוגדרות עבור שימוש ביתי. ביחנו נתון זה מראש, ותבקשו להבין מהן סך המשמעויות הנלוות.
  • מהירות כיסוח – יש טרקטורוני כיסוח שידועים במהירות כיסוח מהירה במיוחד. חשוב כאשר הטרקטורון מיועד לצורכי עבודה.
  • גובה כיסוח – כאשר מדובר בכלי עבודה, חשוב שהוא יידע להציע כמה גבהים של כיסוח.
  • הגודל של מיכל הדלק – עבור מדשאות גדולות נדרש מיכל דלק יחסית גדול, כאשר אותו הדבר נכון גם עבור מכסחת דשא.
  • גלגלים – מוטב לבחור בגלגלים שנחשבים גדולים ושעשויים מחומרים איכותיים, במיוחד אם השימוש עתיד להיות מאסיבי.
  • גודל להבים – לרוב כאשר מדובר בטרקטורון כיסוח, מדברים על שטחים גדולים, ועל כן בין היתר רצוי לוודא שגם הלהבים נחשבים גדולים, וזאת כדי למזער את זמן העבודה.

אנשים מתחום הגינון נדרש טרקטורון כיסוח עוצמתי

לא מעט אנשי מקצוע מתחום הגינון בוחרים לרכוש טרקטורון דשא המשמעות היא שהטרקטורון אינו מיועד עבור מדשאה בעלת גודל ידוע מראש, ועל כן חשוב שאותו טרקטורון יידע להעניק מענה אידאלי עבור מגוון סוגי מדשאות ודגשים אישיים. בין היתר חשוב שהטרקטורון יידע להציע כמה רמות של כיסוח. אומנם באופן כללי גובה הכיסוח המומלץ עומד על 6 ס"מ, אך בקלות ניתן למצוא בעלי מדשאות שמבקשים כיסוח יותר או פחות גבוה. עוד נציין שייתכן שתידרשו לכסח מדשאה משופעת, ועל כן יש לבחור במנוע שיודע להתמודד עם מגוון מצבי קיצון. מה עוד? מוטב לבחור בטרקטורון שמציע גלגלים יחסית גדולים, כך שהתמרון יהיה נוח, גם אם מבקשים להתמודד עם מדשאה בעלת קימורים.

תחפשו אבא אמא ואחריות

גם בתחום של טרקטורוני כיסוח ניתן למצוא לא מעט מותגים. כאלו שהם מוכרים יותר ופחות. בנקודה זו יש לקחת בחשבון שמותג ידוע הוא מותג שהצליח להצדיק את המעמד החיובי לאורך שנים, כלומר מדובר במותג שיודע לספק מוצרים איכותיים, בעלי בלאי נמוך ובעלי יכולת טובה לבצע את העבודה. אז נכון שבחירה בחברה ידועה מצריכה להוציא יותר, אך גם מדובר בבחירה שמעניקה שקט נפשי לצד הוכחות בשטח. עוד נציין שלא רק חשוב לרכוש טרקטורון כיסוח מבית חברה מובילה, אלא בין היתר חשוב לשים לב מהיכן הטרקטורון נרכש, וזאת כדי שבעת הצורך יהיה למי לפנות, אם כאשר תתעורר תקלה ואם כאשר תתעורר שאלה לגבי תחזוקה נכונה.

2 טיפים נוספים ממש לקראת רכישה

עשיתם שיעורי בית לגבי רכישת טרקטורון כיסוח וכבר יש לכם מושג איזה סוג של מנוע מועדף, איזו חברה נחשבת טובה, איזה גודל של מיכל דלק מעדיפים, האם רצוי מגש כיסוח קדמי בעל הרמה חשמלית (מקל את פעולת תחזוקה) ואף כמה מוכנים להוציא? ובכן בנקודה זו יש לעצור ולבדוק מספר פרמטרים משלימים. ראשית יש לבחון האם קיימת אחריות ולאחר מכן עד כמה סביבת הנהג נחשבת ארגונומית והאם התחזוקה נחשבת קלה. טיפ אחרון? הגדירו מראש האם מדובר בכלי עבודה, או בכלי עבור שימוש ביתי. רכישה מהנה!

יש לכם שאלה? להתייעצות חייגו

או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!