לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

5 כלי גינון שאתם חייבים להכיר

העתקת עצים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רוצים לטפח את הדשא הכי ירוק בשכונה? מתלבטים אילו כלי גינון יהפכו את העבודה שלכם לקלה, מקצועית ומהנה יותר? הגעתם למקום הנכון. הכנו עבורכם רשימה קצרה של 5 כלי גינון שיגרמו לגינה שלכם לפרוח ולכל השכנים לקנא.

 

הגינה הקסומה

טיפוח של גינה או חצר נוי הוא תחביב מהנה הנושא עימו מספר של יתרונות מובהקים, כמו, האפשרות ליהנות מתוצרת פרי\ירק בגידול עצמי או התרומה הניכרת למראה החצר והבית כולו. אולם, על מנת להגיע לתוצאות גינון מקצועיות ולעבודה נוחה ויעילה מומלץ להיעזר בכלי גינון מקצועיים ומגוונים. בכלי הגינון ניתן לעשות שימוש כחלק משגרת הגינון היומית, החודשית ואף השנתית ולשלבה עם שיגרת הגינון הכללית שלכם. ניתן להשתמש בכלי גינון מקצועיים שיאפשרו לכם לבצע עבודות מקצועיות של גיזום עצים, העתקת עצים, כריתה וכל צורך שיעלה. בנוסף, ניתן למצוא אביזרי עזר שיקלו מאוד על מלאכת התחזוקה, כל זאת ועוד בהמשך.

 

מכסחת דשא

מכסחת דשא היא אחת מכלי הגינון המוכרים והנפוצים ביותר, בעזרת מנוע ומערכת סכינים היא מסייעת לקצוץ את הדשא במהירות וביעילות. שימוש במכסחת דשא מבטיח מספר יתרונות, ראשית, חיסכון בזמן עבודה ובמאמץ פיזי, שכן המכסחה פועלת באופן כמעט אוטומטי ומלבד גרירה שלה וריקון תא האגירה היא אינה מצריכה השקעה של מאמץ נוסף. שנית, המכסחה תורמת למראה נקי ומטופח של הגינה וגם מאפשרת חישוף של שטח הגינה וצמצום מקומות מסתור עבור זוחלים ומזיקים ארסיים שונים.

 

טרקטורון דשא

טרקטורון דשא הוא השלב הבא של מכסחות הדשא. למעשה זוהי מכסחת דשא גדולה המחוברת לגלגלים ומוט היגוי, על גביה יש מקום ישיבה והיא מאפשרת כיסוח הדשא תוך כדי נסיעה על גבי הכלי. טרקטורון דשא מתאים לכרי דשא רחבי ידיים ולרוב יעשה בהם שימוש במוסדות בעלי מדשאות רבות או במקרים בהם יש צורך לכיסוח דשא תכוף.

 

מפוח עלים

המפוח הוא כלי פשוט על פניו, אך הוא מספק תועלת גדולה. למעשה זהו כלי גינון אשר מחובר למקור כוח, חשמלי או ממונע, ובעזרתו הוא מפיק רוח במהירות גבוהה. הרוח שמפיק הכלי מספיקה על מנת להעיף עלים, לכלוך וגזם, ובכך להביא לניקיון החצר במהירות שיא. מעבר לתרומה של המפוח לנראות החצר, הוא גם תורם לשמירה על ילדכם בכם שהוא מצמצם מקומות מסתור עבור זוחלים וחיות ארסיות נוספות.

חרמש

עדויות ראשונות לשימוש בחרמש ניתן לראות בממצאים מתקופת התנ"ך, אך החרמש של ימינו הוא כלי מתקדם מבחינה טכנולוגית ויעיל ביותר. הכלי כולל מקור כוח, חשמלי או ממונע, אשר מחובר למוט ארוך שבקצהו נמצא חוט ברזל או פלסטיק. המנוע מסובב את החוט במהירות גבוה ובכך מאפשר גיזום וקיצוץ של דשא או עשבים במקומות אליהם קשה להגיע בעזרת כלי גינון אחרים.

 

מסור חשמלי או מגזמת

אם יש לכם גינה רחבת ידיים עם עצים גבוהים ותפארות מרשימות אז רצוי להחזיק בידיכם גם מסור חשמלי. מסור זה ימצא עצמו עסוק מאוד במהלך חודשי השנה ויאפשר לכם לקצץ את ענפי העץ במקומות המיועדים. כמו כן, למי שיש צמחיה עבותה אז רצוי שיחזיק גם מגזמת, כלי גינון אשר מאפשר בקלות וביעילות לגזום קלות ולקצץ מבלי להפעיל כמעט כוח.

 

השורה התחתונה

לסיכום, טיפוח הגינה והחצר הוא תחביב מועיל עליו לא כדאי לוותר. השקעה בכלי גינון מקצועיים תסייע לכם להפוך את התחביב למקצועי ומהנה.

יש לכם שאלה? להתייעצות חייגו

או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!