לחיוג מהיר

עקבו אחרינו

איך לבחור מכסחת דשא יד 2 ?

מכסחות דשא מקצועיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כדי לדעת איך לבחור מכסחת דשא יד 2, צריך קודם להבין איזה סוגי מכסחות דשא יש ואיזה מהסוגים הקיימים הוא זה שמתאים עבורכם. לאחר שתכירו את סוגי מכסחות הדשא ואת התכונות הייחודיות שכל מכסחת דשא מציעה, יהיה אפשר להתחיל לחפש מכסחת דשא יד 2 באופן ממוקד שתואם את המוצר הסופי שיתאים לצרכים שלכם. הטעות הראשונה שאנשים רבים עושים זה להתחיל מהסוף להתחלה וקודם כל לחפש כלי גינון יד 2 ורק לאחר שהם מקבלים את ההיצע העצום של כלי גינון יד 2 שמוצע למכירה, הם מתחילים להתלבט איזה סוג מכסחת דשא יתאים להם ואז כבר הכל נהיה יותר מסורבל וקשה.

מכסחת דשא מקצועית לעבודה בגינה - חנות כלי גינון בנתניה - א.מ כלי גינון ועבודהמכסחת דשא או טרקטורון ?

נתחיל בחלוקה הראשונה בין מכסחות דשא ובין טרקטורוני כיסוח דשא, שהם שני מוצרים שונים בתכלית ולכל אחד מהם תכונות שונות שמיועדות לשימוש שונה לגמרי. ההבדל העיקרי בין השניים הוא אופן התפעול – מכסחת דשא טרקטורון, תאפשר לכם לשבת עליה בעת מלאכת הכיסוח, בעוד שמכסחת דשא רגילה תחייב אתכם לדחוף אותה ביד כשאתם עומדים והולכים יחד איתה על הדשא. אפשר לומר שמי שמחפש מכסחת דשא יד 2 הוא אדם פרטי בעל גינה קטנה, שצריך לכסח את הדשא שלה אחת לכמה זמן והוא מעדיף לעשות זאת בכוחות עצמו ולא באמצעות שירותיו של גנן. לעומת זאת, מי שמחפש טרקטורון כיסוח דשא יד שניה, יהיה אדם שצריך לכסח חלקת דשא גדולה במיוחד וביצוע המטלה עם מכסחת דשא ידנית יהיה קשה מידי. לרוב יהיו אלו אנשי קיבוץ או מושב, קבלני ביצוע של עיריות ומוסדות ציבור גדולים, אנשי תחזוקה של פארקים, מגרשי כדורגל וכדומה.

סוגי מכסחת דשא

מאחר ורוב האנשים שמחפשים מכסחת דשא יד 2 הם אנשים פרטיים, שברוב המקרים אין להם צורך בטרקטורון כיסוח דשא ומה שהם צריכים זה דווקא מכסחת דשא, נסביר את הסוגים שיש עבור מכסחות דשא. החלוקה הראשונה בין הסוגים, היא מכסחת דשא חשמלית, ידנית או מכסחת דשא מוטורית. ההבדל בין סוגי מכסחות הדשא הוא שמכסחת דשא מוטורית עובדת על מנוע בנזין, מכסחת דשא חשמלית עובדת על אספקת חשמל, בין אם זה בחיבור לכבל חשמלי בעת הכיסוח ובין אם זה על ידי טעינת סוללה למשך זמן העבודה, ומכסחת דשא ידנית עובדת מכוח פעולת הדחיפה הידנית שלה מעל הדשא. בגדול ניתן לומר שמכסחת דשא חשמלית יד 2 ומכסחת דשא ידנית יד 2, יתאימו יותר לעבודות קטנות שניתן להספיק בזמן קצר, ולעומת זאת מכסחת דשא בנזין יד 2 תתאים לעבודות גדולות ולמשטחי דשא בהיקף רחב שמטבע הדברים לוקח יותר זמן ומאמץ כדי לכסח.

המלצות על מכסחת דשא בנזין לבית פרטי בנתניה - דגם LM 5360 HXA PRO

התאמת מכסחת דשא משומשת

אין ספק שרכישת מכסחת דשא משומשת מחייבת בראש ובראשונה בדיקה יסודית של תקינות המכסחת. סביר להניח שלא תקבלו תעודת אחריות על מכסחת דשא יד 2 ולכן הסיכון שאתם לוקחים גדול יותר, אך מעבר לתקינות מכסחת הדשא יש עוד כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון בזמן החיפוש אחר מכסחות דשא יד 2 והחשוב מכולם זה התאמת מכסחת הדשא לעבודה שאתם אמורים לבצע איתה. יש מכסחות דשא משומשות שמגיעות עם מפרט טכני שונה ולא תמיד מה שנראה יפה וטוב בעין, אכן יהיה טוב לביצוע העבודה באופן מוצלח.

נפח מנוע

רכישת כלי גינון יד 2 לא שונה מרכישת רכב משומש, בדיוק כמו שהייתם בודקים את נפח המנוע של הרכב, כך גם במכסחת דשא משומשת עליכם לבדוק איזה נפח מנוע יתאים לסוג העבודה שאתם צריכים לבצע וכמה כוח סוס צריך במכסחת כדי שתעשה עבודה טובה. בחירת מכסחת דשא מקצועית יכולה להיות גם ידנית, גם חשמלית וגם מוטורית, כשהחלופה של כמה כוח סוס במכסחת חשמלית תהיה כמה וואט הספק חשמלי יש למכסחת, ובמקרה של מכסחת ידנית אין מנוע אז פשוט צריך לבדוק שמנגנון הכיסוח עובד טוב ולחשוב היטב כמה כוח יידרש מכם כדי לכסח את הדשא.

גובה הלהב

שימו לב שגם לגובה להב הכיסוח יש חשיבות רבה והתוצאה שתקבלו בדשא תלויה בגובה להב הכיסוח, כאשר יש מכסחות דשא יד 2 שמאפשרות בחירת כמה גבהים שונים של הלהב, לקבלת דשא מכוסח בכמה דרגות שונות לבחירתכם, ויש כאלו שיציעו רק אופציות סטנדרטיות שלא בטוח יהיו לשביעות רצונכם.

א.מ כלי גינון יד 2 בנתניה

חברת א.מ כלי גינון וכלי עבודה מציעה שירות של השכרת ציוד גינון ומגוון רחב של כלי עבודה משומשים למכירה, בניהם גם מכסחות דשא יד 2 ועוד כלי עבודה לגינה במבצע. אם אתם מחפשים מכסחת דשא חשמלית מומלצת, מכסחת ידנית או מכסחת דשא בנזין משומשת למכירה, נציגי החברה ישמחו להציע לכם מבחר גדול של דגמי מכסחות דשא יד שניה למכירה ועוד דגמי מכסחות דשא חדשות ממיטב המותגים המוכרים בעולם. אם יש לכם שאלות ואתם לא בטוחים לגבי סוג מכסחת הדשא שיתאים לכם, נוכל להסביר לכם את כל הפרטים שצריך לדעת כדי לבחור מכסחת דשא יד שניה ונשמח להציע לכם דגמי מכסחת דשא מקצועית בהתאמה מלאה לצרכים הייחודיים שלכם. ניתן לקבל גם שירות של תיקון מכסחת דשא בתחנת השירות שלנו ברחוב דגניה 14 באזור התעשייה הישן בנתניה.

לפרטים ומידע נוסף,
חייגו : 072-394-1448

יש לכם שאלה? להתייעצות חייגו

או השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!